İnovasyon Eğitimi

inovasyon eğitimi

İnovasyon eğitiminin amacı: 

İnovasyon kelimesini her yerde duyuyoruz. Peki gerçek anlamı nedir? Ne işe yarar ve ne kadar hayatımızın içinde? İşte bu süreçle beraber yönetici seviyesindeki çalışanlar için şu soruları yanıtlıyoruz: İnovasyon stratejisi nedir? Yaratıcı düşünme ve inovasyon nasıl kardeş olabilirler? Ayrıca, yaratılan inovasyonun personelin davranışları ve değerleri ile uyumu, lider ve yöneticilerin çeşitli aşamaların basamaklarını görmeleri ve kendi yetkinliklerini geliştirmeleri gibi hedeflere ulaşmak istiyoruz.

İnovasyon eğitiminin kazandırdıkları:

Steve Jobs 2005 yılında verdiği bir konuşmada şunları söyledi: “Yaratıcılık, bir şeyleri birbirine bağlamaktır. Yaratıcı insanlara bir şeyi nasıl yaptıklarını sorduğunuzda, kendilerini biraz suçlu hissederler çünkü aslında bunu onlar yapmamıştır, onlar sadece bir şey görmüştür.”

Stay hungry, stay foolish

Burada önemli bir düşünce yatıyor: Yenilikçi bir bakış açısı ve bu bakış açısının yaydığı enerji ve kapsama alanı. Bu eğitim sayesinde buradaki değer kalıplarını net bir şekilde öğrenmiş olacaksınız. Ayrıca inovasyon kültürünün oluşturulması ve devamlılığının sağlanması adına alınması gereken yolların öğrenileceği bir birliktelik sunuyoruz.

© 2018 Pin Akademi, Tüm hakları saklıdır. Pin Akademi bir Coworkers academy kuruluşudur.