Müşteri Yorumları

’Bu eğitim ile ilgili söyleyecek çok söz var aslında öncelikle ve bence en önemlisi bu hayatta en iyi tanıdığımı sandığım biri meğerse bana  yabancıymış o kadar emindim ki o kişiyi tanıdığıma! Beni benden daha iyi kimse tanıyamazdı halbuki! Her gün aynada gördüğüm aynı bedende yaşadığım bu kişi ile bu eğitim sayesinde tanıştım.  İçinizdeki potansiyeli ortaya çıkarmak istiyorsanız, sahip olduğunuz bir enerji var ama bunu verimli bir şekilde kullanamıyorsanız ve birinin hayatına dokunmanın hazzını henüz yaşamadıysanız bu hayat yolculuğunda size bu farkındalığı yaşatacak bir şeye ihtiyacınız var demektir, içimdeki soruları netleştiren ve beni yola çıkaran sizlere, iyi ki tanıştık ve iyi ki Profesyonel Koçluk eğitimini sizlerden aldım, herkese tavsiye ediyorum bu tecrübeyi mutlaka yaşamalısınız.’’ Suat YAŞAR DİKKAYA

1-2 gün aralıksız seminere katılsak sıkılmam ve her seminerden bir çok ders ve yaşam felsefesi çıkarırım. Özellikle Caner Bey'de  Ben tam kendi geleceğimi gördüm. Türkiye’nin bir çok önemli şirketlerinde çalışıp ta hayalleri uğruna kendi işini kurması beni etkiledi. Bir insan bir yere bağlı kalmaktansa kendi işini kurup hayallerinin peşinden koşmalı ve bunu çok iyi bir şekilde başarmış bir insan.

Buğra YELER

Bir eğitmen kibar ve etkili bir şekilde konuşup öğrencileri etkileyebiliyorsa iyi bir eğitmendir. Saygılı bir şekilde dinleyip, fikirlerimizi güzelce ifade etmemizi sağladı. Özellikle  45 dakikada aslında her şeyin kendimizde olduğunu, kendimize güvenmemiz gerektiğini bir kez daha hatırlatıp dışarıya kulak asmamamızı, hedeflerimize ilerlememiz gerektirdiğini idrak ettirdi. Her şey için teşekkür ederiz. Yeniden böyle bir şeye katılmak isterim.

Mualla Y.

Bence eğitim hayatımızı şekillendirmeye yarayan bir araçtır. Onu kullanabilmek bize kalmıştır. Eğitim zamanı çok eğlenceli ve farklıydı .

İrem ALPAY

Fotoğraflar üzerinden farklı düşünmeyi öğretti.Bu yüzden bakış açımda değişme oldu. Eğitme'nin  Kullandığını kelimeler çok iyi ve diksiyonu çok kaliteliydi. Sıcak kanlı ve güler yüzlü olması ayrı bir hava katıyor. Oldukça neşeli tavrı en önemlisiydi.

Fırat FİDANOĞLU

’Bu eğitim ile ilgili söyleyecek çok söz var aslında öncelikle ve bence en önemlisi bu hayatta en iyi tanıdığımı sandığım biri meğerse bana  yabancıymış o kadar emindim ki o kişiyi tanıdığıma! Beni benden daha iyi kimse tanıyamazdı halbuki! Her gün aynada gördüğüm aynı bedende yaşadığım bu kişi ile bu eğitim sayesinde tanıştım.  İçinizdeki potansiyeli ortaya çıkarmak istiyorsanız, sahip olduğunuz bir enerji var ama bunu verimli bir şekilde kullanamıyorsanız ve birinin hayatına dokunmanın hazzını henüz yaşamadıysanız bu hayat yolculuğunda size bu farkındalığı yaşatacak bir şeye ihtiyacınız var demektir, içimdeki soruları netleştiren ve beni yola çıkaran Sevgili Deniz ve Caner, iyi ki tanıştık ve iyi ki Profesyonel Koçluk eğitimini sizlerden aldım, herkese tavsiye ediyorum bu tecrübeyi mutlaka yaşamalısınız.’’ Suat YAŞAR DİKKAYA

Suat Yaşar Dikkaya- LimakPort Eğitim Direktörü

Eğitimin Bize çok şey kattığını düşünüyorum gerçeklerle yüzleşmek, önümüzdeki engellerle nasıl baş edebileceğimiz hakkında aklıma kazınan çok etkileyici sözler işittim. İyi ki böyle bir eğitime  katılmışım. Özellikle  Eğitmen arkadaşımızın konuşma üslubu çok etkileyici, ikna kabiliyeti mimikleri, dinleyicilere çok şey kattığını düşünüyorum. Bir daha dinlemek isterim.

İrem ŞAHİN

Merhaba Nurgül Koçak ben...Koçlukla hayatımın 32 yıllık yolculuğunun son çeyreğinde tanıştım..Benim için hem iş hem de özel hayatımda bir kırılma noktası yarattı.. Kendimden ve hayattan son derece umutsuz olduğum bir dönemde Caner ile yollarımızın kesişmesiyle, hep ertelediğim kendi özümdeki yolculuğa çıktım.. Hayatın içinde yaşarken önce kendimde ,sonra da yakın ve iş çevremde görmezden geldiğim birçok şey ile henüz tanışma fırsatını buldum.. Bugüne kadar yapmayı ötelediğim bir çok şeyi hayatıma geçirmeye başladım. Bunların arasından benim için önemli 2 başlık var.. Biri gerçekten dinlemek, diğeri de güçlü sorular sorabilecek kadar cesaretli olmak.. Artık karşılaştığım olaylar karşısında içinden çıkamadığım bir konu olursa, önce kendime bunları soruyorum. Kendini ve karşındakini ne kadar dinledin?  Cesaretle kendine ve karşındakine o güçlü soruyu sorabildin mi?Farkındalığı, değişimi ve bakış açısını bana ezberlenmiş yöntemlerin dışında öğreten Pin Akademi kurucularına sonsuz teşekkürler... İyi ki varsınız:)

Nurgül Koçak-Girişimci

© 2018 Pin Akademi, Tüm hakları saklıdır. Pin Akademi bir Coworkers academy kuruluşudur.