Şemsi Yaşar

şemsi Yaşar

PROFİLİMİZE HOŞGELDİNİZ

Şemsi Yaşar

Ünvan

Eğitmen, Profesyonel Koç

Email

semsi.yasar0127@gmail.com

Şemsi Yaşar, 1989 yılında Gaziantep ‘te doğdu. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini bitirdi, ardından Atatürk Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği Ön lisans programını tamamladı. 

Okul hayatı çok hareketli ve renkliydi. Birçok sosyal aktivitelerde yer aldı. Voleybol takımında yer aldı, halkoyunları oynadı profesyonelce yarıştı derece aldı. Bilek güreşi 50,55,60 kategorisinde derece aldı. Salsa ve zumba gibi danslar yaptı.  Yoga sık sık yapar. Atletizm 1 ve1,5 km yarışmalarına katıldı ve kazandı. Kitap okumayı çok sever.

2011-2013 yılları arasında Gaziantep belediyesinde personel yetkilisi olarak çalıştı. 2013 yılında Yapı kredi bankasına geçiş yaptı. Bankada 2018 yılına kadar görevine devam etti. Çocuklarına bakmak için kendi isteğiyle işine ara verdi. 1 kızı 1 oğlu var. Kişisel gelişim alanında Nlp- Nlp Master, Kuantum, Yaşam Koçluğu Profesyonel Koçluk ve Öğrenci Koçluğu eğitimlerini aldı. 

2020-2021 Orjin Akademi Adana temsilciliğini aldı. 1 yıllık deneyimden sonra vizyonuna hizmet edecek yeni arayışlar için Orjin Akademiden ayrıldı.  Pin Ailesine Eğitmen –Koç olarak dâhil oldu. 

Kişilere ve kurumlara değişim, mutluluk ve farkındalık üzerine çeşitli eğitim programları ve seminerler düzenlemektedir. Ayrıca öğrenci koçluğu ve profesyonel koçluk eğitimleri vermektedir.

Her bireyin kendi içerisinde eşsiz hazineler barındırdığına ve dilediklerini yaşamaya hakkı olduğuna inanıyorum. Bu değişim sürecinde yol arkadaşı olmak ve onun hayatında yer almak misyonum.

 Sürekli gelişip büyüyen kişi ve kurumlara fark ve farkındalık oluşturacak hizmeti verebileceğim koçluk mesleğini ülkemizde hatta Dünya da en üst seviyeye taşımakta vizyonumdur.

Eğitimin hayat boyunca devam etmesini ve gelişimin sürekliğini savunan Şems, Martin Luther King İn şu sözlerini felsefe edinir;  “ Uçamazsan koş, koşamazsan yürü, yürüyemezsen emekle ama ne yaparsan yap devam et. Asla pes etme ve hep iste.”

Sevgiler…

Şemsi Yaşar Başarının Sırlarını Öğren, Pin İle Daha İyi Bir Sen

Sizden Gelenler